Promocja WIŚNIOWSKI

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że jesienna akcja specjalna „ODBLOKUJ ŚWIAT PROMOCJI!” – która wstępnie miała trwać do końca listopada – zostaje przedłużona do 18 grudnia 2018 roku.
Oferta pozwala na wybór spośród wyróżnionych produktów z serii bram garażowych, drzwi i ogrodzeń, a przedłużający się sezon jesienny sprzyja decyzjom zakupowym klientów.

Szanowni Państwo,
miło nam poinformować, że od 25 września br. produkty marki WIŚNIOWSKI będzie można nabyć w specjalnej ofercie cenowej. Jesienna oferta promocyjna „Odblokuj świat promocji” obowiązywać będzie do 30 listopada br. Jesień to idealny czas na zamykanie inwestycji budowlanych przed zimą. Zwiększone zainteresowanie klientów produktami budowlanymi daje szansę na osiągnięcie wysokich wyników sprzedażowych. Jak
co roku, pragniemy w tym okresie wesprzeć Państwa działania handlowe, przygotowując atrakcyjną ofertę cenową na produkty marki WIŚNIOWSKI.
W tegorocznej, jesiennej akcji promocyjnej oferujemy do wyboru wiele produktów i elementów ich wyposażenia. Tak skomponowana propozycja pozwala wzbudzić zainteresowanie większej liczby klientów, a także dostosować Państwa ofertę sprzedażową do zróżnicowanych potrzeb klientów. Produkty, które zostały objęte ofertą promocyjną, podzieliliśmy na kategorie pod względem korzyści, jakie zapewniają użytkownikom.

WARUNKI OFERTY „ODBLOKUJ ŚWIAT PROMOCJI”:

Jesienna oferta promocyjna – „Odblokuj świat promocji”

Jesienna oferta promocyjna – „Odblokuj świat promocji”

Pozwól sobie na komfort i bezpieczeństwo
Steruj zdalnie bramami i drzwiami | Korzystaj z możliwości geolokalizacji | Zostań w kontakcie ze swoim domem

Promocja Wiśniowski

Dowiedz się więcej, skontaktuj się z naszym przedstawicielem > TUTAJ