O firmie

O firmie

              

             Firma PH Podhale Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Sączu na ul.Marcinkowickiej 4, została założona w 1996 roku, wciąż dynamicznie się rozwija. To kilkanaście składów budowlanych na terenie całego kraju. W punktach sprzedaży każdy klient wyposaży swój dom i ogród. W naszej ofercie znajdują się produkty renomowanych firm takich jak: WIŚNIOWSKI, GUARDII, DAKO, BENINCA, WIKĘD, MIKEA.

Ruda Śląska- NASZ DRUGI DOM.

Rok 2016 to nie tylko nasze 20 lecie ale także otwarcie nowego punktu sprzedaży w Rudzie Śląskiej przy ul. Pawstań Śląskich 28. Podejrzeć tam mogą Państwo wszystkie produkty Firmy Wiśniowski, bramy, okna, drzwi, ogrodzenia, wszytko w specjalnie przygotowanych ekspozycjach. Przy miłej obsłudze, dobrej kawie i nastrojowej muzyce mogą Państwo zapoznać się z tak wybitnymi produktami jakimi są najpewniej produkty marki WIŚNIOWSKI.

 

Nasza firma to nie tylko stal i aluminium, specjalizujemy się również w produkcji i montażu drewnianych domów całorocznych, domków letniskowych oraz mebli ogrodowych i placów zabaw dla dzieci. Firma posiada kilkanaście zakończonych inwestycji budowlanych na terenie Polski oraz inwestycje swoich przedstawicieli w USA, Wielkiej Brytanii, Czechach i na Słowacji.

GRUPA PODHALE reasumując to:

  • kilkanaście lat doświadczeń na polskim rynku budowlanym,
  • znajomość branży w zakresie: bram, ogrodzeń, drzwi, okien, fasad aluminiowych,
  • kompleksowa obsługa: sprzedaż, montaż, serwis, fachowe doradztwo techniczne,
  • bogata oferta produktów.

 

Pomożemy wybudować i wyposażyć dom Twoich marzeń.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.