Balustrady balkonowe

alfen_html_5e5b2bd3

Kreatywność, doświadczenie i najlepsze materiały stosowane w produkcji pozwalają nam na tworzenie wyjątkowych balustrad balkonowych, które są nie tylko funkcjonalnym elementem architektury, ale również elegancką wizytówką mieszkania lub domu. Oferujemy konstrukcje wykonane z aluminium, które są odporne niekorzystne działanie czynników atmosferycznych. Wysoka trwałość sprawia, że będą długi czas spełniały swoją funkcję, a do tego przez wiele lat utrzymają wysoką estetykę. Odpowiednio wyselekcjonowane materiały to również stabilność i tym samym bezpieczeństwo konstrukcji.
Oferowane Państwu balustrady balkonowe różnią się designami, a ich nowoczesne, proste konstrukcje doskonale sprawdzają się w przypadku różnych stylów architektonicznych budynków. Najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych rozwiązań są uzyskane przez nas patenty, a także duża liczba zadowolonych Klientów. Nie chodzimy utartymi szlakami i zawsze staramy się tworzyć rozwiązania niebanalne, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
Nasze balustrady spełniają rygorystyczne wymagania normy PN-EN 1991-1-1:2004, czego potwierdzeniem są zlecone przez nas obliczenia statyczne.alfen_html_2531a7e0alfen_html_138343f8