Wiśniowski oficjalnym sponsorem triathlonowych zawodów!

9-11 sierpnia 2019 r. odbyły się w Gdyni jedne z najbardziej wymagających zawodów. Uczestnicy zmagali się w pływaniu oraz bieganiu.

W projekcie BE THE WINNER WIŚNIOWSKI marka wspiera sportowców – zawodowców i amatorów.

Od wielu lat angażuje się w sponsoring sportowy zarówno przy lokalnych jak i globalnych wydarzeniach, które promują zdrowy tryb życia i uniwersalne wartości. WISNIOWSKI-IRONMAN-Gdynia_2019

Inteligentny dom

Chcesz stworzyć swój własny, inteligentny dom? Zapoznaj się z naszą ofertą TaHoma premium! Przyjemne ciepło w niedzielę, stonowane oświetlenie w nocy, automatycznie zamykająca się brama gdy wyjeżdżasz do pracy… TaHoma® Premium dba o Twój komfort i świetne samopoczucie.

tahoma-premium-wisniowski

Początki firmy Wiśniowski

Zachęcamy do lektury wywiadu z założycielem marki Wiśniowski – Panem Andrzejem Wiśniowskim. Możecie dowiedzieć się jak wyglądały początki firmy i który produkt pojawił się jako pierwszy. Dzisiaj marka Wiśniowski słynie z niezawodności i rzetelności.

„Udało nam się stworzyć
coś unikalnego w skali
kraju. Mamy firmę ze
100% polskiego kapitału,
z fabryką w Polsce,
w Wielogłowach.”

➡️Wywiad z Andrzejem Wiśniowskim

smartmockups_jzscf82j

Szukasz inspiracji?

Szukasz inspiracji na Twoją przyszłą bramę, ogrodzenie lub inny produkt, który będzie służył Ci do wykończenia domu? Zaglądnij na nasz profil na Facebook’u. Zobaczysz tam wiele ciekawych rozwiązań i z pewnością znajdziesz coś, co będzie spełniać Twoje wymagania :)

Link do naszego profilu znajdziesz poniżej:

➡️Grupa Podhale – facebook

inspiracje

Brama segmentowa UniTherm

Interesuje Cię tematyka bram UniTherm i to, dlaczego są tak trwałe?

Oto odpowiedź:

Spełniają rygorystyczne normy pod względem odporności na działanie wiatru, przenikania wody oraz przepuszczalności powietrza. Współczynniki tych parametrów mają wpływ nie tylko na wydłużenie czasu eksploatacji bramy, ale również zachowanie jej walorów estetycznych przez lata.

 

67817069_697738363986110_5428935466411884544_o

Technologie inteligentne

Nasz produkty obsługiwane są przez technologie inteligentne. Wystarczy aktywować aplikację wBox, dostępną w Google Play, App Store oraz Microsoft Store, by uruchomić napęd współpracujący lub ogrodzeniową, bądź zamek elektryczny zabezpieczający drzwi wejściowe.

wykorzystaj mobilnosc-kopia

Wiśniowski oficjalnym sponsorem IRONMAN

Marka Wiśniowski po raz kolejny zostanie oficjalnym sponsorem triathlonowych zawodów w ramach projektu „BE THE WINNER”, który od lat wspiera sportowców zawodowych jak i amatorów. Już od 9 do 11 sierpnia w Gdyni odbędą się jedne z najbardziej wymagających zawodów na świecie :)

 

IronMan-GDYNIA_ss

Fanpage Grupy Podhale

Czy mieliście już okazję odwiedzić nasz profil na Facebook’u? Jeżeli nie, to serdecznie Was zapraszamy :) Możecie zobaczyć tam różne ciekawe inspiracje oraz prezentacje produktów marki Wiśniowski.

fb podhale

Promocja – jeszcze tylko do jutra!

Promocja – atrakcyjne raty 30×0% – RRSO 0% na produkty marki Wiśniowski trwa jeszcze tylko do jutra (16.07.2019)! Warto się pospieszyć i skorzystać z oferty w zachęcających cenach. Nie zwlekaj! Taka okazja nie trafia się codziennie :)

Katalogi online

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej szczegółowych informacji na temat produktów marki Wiśniowski, to zajrzyj do katalogów online! jest to świetne rozwiązanie dla tych, którzy są bardziej zainteresowani konkretnym produktem.

Proponujemy katalogi o bramach garażowych, bramach nowej generacji PRIME, aluminiowych drzwiach zewnętrznych, ogrodzeniach posesyjnych, aluminiowych i stalowych drzwiach, oknach, fasadach, ogrodzeniach przemysłowych oraz o bramach przemysłowych.

bramy garazowe